Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Produkcija

KIAULYNAMS
SVEIKATAI IR MITYBAI

Vilzim produktai

Vilzim produktai

VILZIM

VILZIM

Koncentruota, multifermentinė kompozicija (14 aktyvumų) gauta vienos fermentacijos metu fermentuojant genetiškai nemodifikuotą Trichoderma longibrachiatum (Trichoderma reesei) rūšį. Aukšti pagrindinių fermentų - ksilanazės, celiuliazės, gliukanazės, mananazės, arabino-furanozidazės, pektinazės ir galaktozidazės aktyvumai, bei papildomi lydinčių fermentų aktyvumai garantuoja pilną NKP hidrolizę iki paprastų cukrų, kuriuos organizmas gali įsisavinti. Šis fermentas skirtas padidinti kiaulių, paukščių ir atrajotojų pašarų mitybinę vertę bei pagerinti sveikatingumą. Naudojama premiksų ir kombinuotųjų pašarų gamyboje.

VILZIM PHY 10T

VILZIM PHY 10T

Pašarinis fermentas fitazė, gauta fermentuojant Aspergillus niger, skirta pagerinti fitatinio fosforo, kalcio, energijos ir amino rūgščių virškinamumą ir įsisavinimą iš paukščių ir kiaulių kombinuotųjų pašarų. Naudojama premiksų ir kombinuotųjų pašarų gamyboje

VILZIM MIX

VILZIM MIX

Jeigu pašarų gamybos procese neturite galimybės įterpti ir kokybiškai išmaišyti Vilzim fermentų, ne problema. Mes individualiai Jums pagaminsime Vilzim Mix mišinį su Vilzim produktais pagal Jums reikiamą įvedimo normą.

VILZIM PRO conc

VILZIM PRO conc

Koncentruota proteazė, gauta fermentuojant Bacillus licheniformis. Šis produktas plunksnų, šerių, mėsos – kaulų miltų gamybos procese mažina žaliavos klampą.  Įdiegus šį produktą į plunksnų, šerių miltų gamybos procesą, galutinio produkto baltymų įsisavinamumas padidėja iki 99%.

Lallemand produktai

LEVUCELL SB

LEVUCELL SB

Koncentruotas gyvų mielių preparatas LEVUCELL SB vienkamerinio skrandžio gyvuliams, skirtas pagerinti jų mitybą ir sveikatingumą. Preparate esantis mielių kamienas Saccharomyces cerevisiae CNCM I-1079 boulardii pasižymi tokiu specifiniu poveikiu:

  • Sumažina patogeninių mikroorganizmų kolonijų koncentraciją,
  •  Sustiprina žarnyno mikroflorą,
  • Stimuliuoja imunitetą.
ALKOSEL R397

ALKOSEL R397

Organinis selenas. Tai yra specifinių inaktyvuotų mielių (Saccharomyces cerevisiae NCYC R397) produktas, turintis mikroelementą seleną biologiškai lengvai pasisavinamoje organinėje amino rūgščių (Se-Met, Se-Cys) formoje.

AGRIMOS

AGRIMOS

Specifinis mananooligosacharidų  (MOS) ir β–gliukanų derinys, gautas iš mielių Saccharomyces cerevisiae ląstelių sienelės.

MOS yra natūralūs oligosacharidai, sudaryti iš įvairių manozės grandinių, kurie blokuoja patogenų kolonizaciją gyvūno virškinamajame trakte. ß-gliukanai yra mielių ląstelių sienelių komponentai, labai svarbūs stiprinant nespecifinį gyvūno imunitetą.

BACTOCELL

BACTOCELL

Koncentruotas gyvų pieno rūgštį gaminančių bakterijų preparatas BACTOCELL skirtas pagerinti vienkamerinio skrandžio gyvūnų mitybą ir sveikatingumą. Preparate esantis bakterijų kamienas Pediococcus acidilactici MA 18/5M pasižymi unikaliomis specifinėmis savybėmis:

  • Gamina pieno rūgštį (L+),
  • Gerina skysto pašaro, žarnyno ir išmatų mikrobiologinę ekosistemą,
  • Sumažina nepageidaujamų mikroorganizmų skaičių,
  • Gerina virškinimo sistemos sveikatingumą. 

DUPONT produktai

AXTRA XB 201TPT

AXTRA XB 201TPT

Kompleksinis fermentas pašarams, skirtas padidinti kiaulių ir paukščių pašarų mitybinę vertę. Sudėtis: ksilanazės ir beta-gliukanazė. Naudojamas premiksų ir kombinuotųjų pašarų gamyboje.

DANISCO XYLANASE 40000 G

DANISCO XYLANASE 40000 G

Monofermentas pašarams, skirtas padidinti kiaulių ir paukščių pašarų mitybinę vertę. Sudėtis: ksilanazė. Naudojamas premiksų ir kombinuotųjų pašarų gamyboje.

PHYZYME XP 10000TPT

PHYZYME XP 10000TPT

Pašarinis fermentas fitazė, skirta pagerinti fitatinio fosforo, kalcio, energijos ir amino rūgščių virškinamumą ir įsisavinimą iš paukščių ir kiaulių kombinuotųjų pašarų. Naudojama premiksų ir kombinuotųjų pašarų gamyboje.

AXTRA PHY 10000TPT

AXTRA PHY 10000TPT

Pašarinis fermentas fitazė, skirta pagerinti fitatinio fosforo, kalcio, energijos ir amino rūgščių virškinamumą ir įsisavinimą iš paukščių ir kiaulių kombinuotųjų pašarų. Naudojamas premiksų ir kombinuotųjų pašarų gamyboje.