Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Kompetencijų centras

Arminas Ročas

Galvijų šėrimo technologas-ekspertas

Patirtis:

31-ius metus vertina, konsultuoja ir teikia rekomendacijas pieninių ir mėsinių galvijų ūkiams gyvulių auginimo, šėrimo, bandos sveikatingumo, reproduktyvumo klausimais. Eksperto patirtis ir žinios sudarant ar optimizuojant galvijų šėrimo racioną yra vienas iš svarbių faktorių, lemiančių pieno ūkio pelningumą ir ekonominę naudą.


Kvalifikacija:

Kvalifikacijos kėlimas Austrijoje, Vokietijoje, Čekijoje. Skaityti pranešimai Lietuvoje ir Rusijoje.

Pomėgiai:

Aktyvus poilsis, žvejyba.

Dormantas Vaitiekūnas

Vadovaujantis technologas-ekspertas, biomedicinos mokslų daktaras. Specializacija: pašarų gamyba, gyvulių ir paukščių šėrimas

Patirtis:

25 metai moksliniai tiriamieji darbai paukščių lesinimo srityje, 8 metai darbas gamyboje (broilerių, vištų dedeklių, kalakutų auginimas), 16 metų darbas pašarų gamyboje(kiaulių, paukščių receptūrų kūrimas bei optimizavimas).

Kvalifikacija:

Skaito pranešimus, dalyvauja tarptautiniuose mokymuose ir seminaruose kiaulių šėrimo, paukščių lesinimo klausimais. Skaitė teminius pranešimus daugelyje kaimyninių šalių: Pabaltijo šalyse, NVS valstybėse, Ukrainoje, Vengrijoje, Suomijoje, Gruzijoje.

Pomėgiai:

Pažintinės kelionės, važinėjimas dviračiais, žvejyba, krepšinis.

Giedrius Buteikis

Pardavimų vadovas. Biomedicinos mokslų daktaras. Veterinarijos gydytojas. Lietuvos biotechnologų asociacijos valdybos narys.

Patirtis:

- 18 metų specializuojasi produktų žemės ūkio gyvūnų šėrimo, sveikatinimo ir produktyvumo gerinimo rinkoje, seka naujas tendencijas ir inovacijas, mokslinius pasiekimus šios srities Europos mokslo institucijose ir pašarų priedų ir papildų gamintojų tyrimų centruose bei pritaiko skleidžia šias žinias ir naujoves klientams - paukščių ir kiaulių augintojams.

Kvalifikacija:

Dalyvauja tarptautinėse konferencijose Europos valstybėse, partnerių rengiamuose moksliniuose seminaruose, skaito pranešimus kaimininėse valstybėse, tiekėjų organizuojamuose mokymuose ir seminaruose gyvulių ir paukščių augintojams.

 

Pomėgiai:

Aktyvus poilsis gamtoje, kelionės su šeima, sportas.

Juozas Dasevičius

Veterinarijos gydytojas

Patirtis:

20 metų dirba paukštininkystės srityje, konsultuoja ūkius, 4 metų privataus veterinarijos gydytojo praktika.

Kvalifikacija:

Specializuojasi žemės ūkio paukščių srity: pulko ar dalies paukščių būklės vertinimo, diagnozavimo, gydymo, vakcinacijos klausimais. Konsultuoja, skaito pranešimus apie atsparumą  antimikrobinėms medžiagoms, antibiotikų mažinimą paukštininkystėje; teikia rekomendacijas apie virškinimo trakto mikrofloros valdymą, žarnyno sutrikimų prevenciją, racionalų antibiotikų panaudojimas ūkiuose taikant naujausias profilaktikos ir biosaugos priemones.

 

Pomėgiai:

Medžioklė.

Jelizaveta Pister

Paukščių auginimo priežiūros specialistė. Zootechnikė mokslininkė

Patirtis:

- 44 metai darbo paukštynuose patirtis: analizuoja, vertina, konsultuoja ir teikia zootechnines rekomendacijas broilerių ir dėsliųjų vištų ūkiams įvairiose šalyse.

Kvalifikacija:

Specializuojasi ir skaito pranešimus tarptautiniuose seminaruose šiose srityse: pagrindiniai tėvinių pulkų auginimo ir dėjimo periodų valdymo aspektai; priemonės, skirtos gerinti paukščių išsaugojimą; naujos pulko valdymo strategijos, tinkama maitinimo programa ir jos poveikis į kiaušinio masę;

 

Pomėgiai:

Rankdarbiai, kambariniai augalai ir klasikinė literatūra.

Mindaugas Gaina

Pardavimų vadovas Rusijai

Patirtis:

- 17 metų darbo paukštynuose patirtis: analizuoja, vertina ir teikia konsultacijas produktyvumo gerinimo, pulko valdymo, lesinimo klausimais remdamasis pulko veislės, genetinėmis savybėmis, teikia rekomendacijas broilerių ir dėsliųjų vištų ūkiams įvairiose šalyse.

Kvalifikacija:

Specializuojasi ir konsultuoja, skaito pranešimus apie efektyvų tėvinių pulkų valdymą ir inovatyvius selekcijos metodus, pelningumą ir efektyvumo didinimą pramoninėje paukštininkystėje, sveiko žarnyno svarbą, virusinių ir bakterinių ligų diagnostiką  paukštininkystėje.

Pomėgiai:

Aktyvus poilsis gamtoje, žvejyba.